EPIC HERO (tłum.)

1. Odważny i szlachetny bohater poematu epickiego , podziwiany za wielkie osiągnięcia i wpływ na wielkie wydarzenia.

2. Bohater, którego legendarne i heroiczne działania mają zasadnicze znaczenie dla jego / jej kultury, rasy, czy narodu.

EPIC HERO to marka, do której założenia zainspirowali nas polscy bohaterowie.
Nasza odzież to produkty stworzone dla wszystkich tych, którzy z dumą odnoszą się do naszego dziedzictwa i historii, poszukując w niej wzoru.
Dla tych, którzy z naszej historii biorą to, co najlepsze, a odrzucają najgorsze, by budować nową, lepszą przyszłość.

Bez kompromisów podchodzimy do jakości i oryginalności naszych ubrań, tworząc niezwykłą odzież z przesłaniem opartą o najlepsze surowce.
Możesz być pewien, że otrzymujesz od nas produkt premium, który będzie ci służył wiele sezonów.

Nasza odzież to nie zwykłe produkty.
Oddajemy w twoje ręce cześć polskiej historii, namiastkę najlepszych i najznamienitszych czynów, wydarzeń, postaci, które warto naśladować.
Produkty EPIC HERO stworzyliśmy dla osób, które z rozwagą, należytą GODNOŚCIĄ i HONOREM podchodzą do pamięci o naszej przeszłości,
o czym zaświadczają w życiu codziennym.

Pamiętaj, że w naszej odzieży musisz zachowywać się odpowiedzialnie, prawo i honorowo.
Dlatego nasza odzież nie jest przeznaczona dla osób, które nie szanują tych wartości.

Nosząc naszą odzież, promujesz Polskę i polską historię.

Pamiętaj, aby robić to GODNIE.

Zawsze i wszędzie.

Nasza filozofia prowadzenia działalności gospodarczej mocno zakorzeniona jest w społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego naszą marką wspieramy nie tylko lokalnych dostawców, ale też angażujemy się w różne działania charytatywne, edukacyjne i wspierające pracę różnych fundacji i osób zaangażowanych w pomoc polskim bohaterom i promujących pozytywny wizerunek Polski na świecie.

Inspirację do tworzenia naszych produktów czerpiemy z polskiej historii. Łącząc patriotyczne motywy o artystycznej formie z wysokogatunkowymi materiałami, uzyskujemy komfortowe, oryginalne, a także trwałe koszulki. To wszystko, sprawia że EPIC HERO wyróżnia się ponadprzeciętną jakością. Przy tym wszystkim zapewniając dużo wyższy komfort użytkowania niż inne marki.

Zaczynaliśmy jako mała lokalna firma z siedzibą w Rzeszowie, na Podkarpaciu, współpracująca i wspierająca regionalny przemysł włókienniczy. Nasze produkty tworzymy z wielką starannością, dbałością o detale i w oparciu o najlepsze gatunkowo surowce pochodzące od polskich dostawców.

Wszystkie produkty konstruujemy i szyjemy z dbałością o komfort, który mają Ci zapewnić, według naszych autorskich krojów odzieżowych. Dlatego dokonując zakupu naszych produktów możesz być pewien, że inwestujesz w odzież, która będzie Ci dobrze służyć przez długi czas.